Bet @ Rob

 

Nowa miejska vege jadłodajnia w Klubie „Radio Roxy z Miasta” - czynna CODZIENNIE od 12.00 do 21.00!


Zapraszamy do odwiedzenia nowej miejskiej kluborestauracji przy Chmielnej 9a.

Między 12.00 a 17.00 proponujemy codziennie inny, smakowity i sycący wegański "szwedzki stół" Za jedyne 23 zł każdy może sam skomponować własny zestaw lunchowy a do tego zupa i kompot gratis!. Polecamy również bogaty wybór dań z karty.

W ofercie VegeMiasta znajdziecie m.in. ciepłe przekąski, pyszne zupy, duży wybór ciast oraz inne smakowite, sycące i oryginalne vege propozycje przygotowane na miejscu wg autorskich przepisów naszych kucharzy.

 

Odwiedź miejsce w Warszawie gdzie naprawdę wiesz co jesz :)


W lokalu nie znajdziesz mikrofali:) Oczywiście do przygotowania potraw nie używamy mięsa, ryb, owoców morza, jajek, żelatyny, smalcu, podpuszczki, a do zupy nikt nie dosypie przyprawy zawierającej np. glutaminian sodu. Nie stosujemy produktów wysoko przetworzonych ani takich, które zawierają jakiekolwiek podejrzane, niewegetariańskie składniki.Większość naszej oferty to potrawy kuchni wegańskiej. Docelowo w karcie znajdą się również propozycje dań przygotowanych wyłącznie z produktów organicznych… W ofercie przewidujemy również kilka pozycji Rav vegan :)


Vege Miasto inspirującym miejscem spotkań :)


Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, niebanalna, różnorodna oferta dająca każdemu możliwość interesującego spędzenia wolnego czasu, świeże, pożywne i kolorowe vege posiłki oraz nieskrępowana atmosfera barwnych klubowych wnętrz to atuty, które sprawiają, że miejsce to z pewnością sprawdzi się zarówno jako baza do integracyjnych spotkań w gronie przyjaciół
i znajomych, szybkich codziennych wizyt w porze lunchowej, jak również wieczorno -imprezowych szaleństw na parkiecie.
Tak wybuchowej mieszanki pozytywnych klimatów Stolica jeszcze nie widziała!

      

Zajrzyj koniecznie! Klubo-Galeria "Radio Roxy z Miasta", ul.Chmielna 9A /w bramie/